Pilnie poszukiwany pracownik na stanowisko Kierownika Biura Dolnośląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej!

Zakres obowiązków:

  1. nadzór nad pracownikami biura DIL-Wet.
  2. prowadzenie ewidencji i rozdział korespondencji
  3. obsługa elektroniczna biura DIL-Wet.
  4. obsługa organów DIL-Wet.
  5. obsługa klientów DIL-Wet.
  6. prowadzenie rejestrów prowadzonych przez DIL-Wet.
  7. obsługa administracyjna umów z firmami zewnętrznymi.
  8. organizowanie i zaopatrywanie firmy w niezbędne materiały

Nasze wymagania:

  1. 5 lat doświadczenia w pracy biurowej (znajomość procedur administracyjnych i KPA, znajomość pakietu Office i obsługi urządzeń biurowych)
  2. bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
  3. samodzielność i zdecydowanie w działaniu, rozwiązywanie problemów, podejmowanie wyzwań
  4. umiejętność kierowania zespołem
  5. swobodne poruszanie się w przestrzeni multimediów
  6. umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach hierarchii firmy
  7. kreatywność i odpowiedzialność
  8. wysoka kultura osobista i entuzjazm do pracy
  9. znajomość języka angielskiego (min. B2)
  10. prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  2. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  3. Pracę w miłym zespole